"Başkan Ronaldo'yu gözden çıkardı!.."

İspanyol Sport gazetesi, Real Madrid Başkanı Florentino Perez'in, yıldız golcü Cristiano Ronaldo’yu gözden çıkardığını iddia etti. Gazeteye göre, yıldız oyuncu, sezon sonunda 60 milyon euro bonservis bedeli karşılığında satılacak.

Haberler - Ntvspor 06.04.2016 - 15:29

"Başkan Ronaldo'yu gözden çıkardı!.."

Real Madrid, yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo'yu satmayı planlıyor". Bu iddia Katalunya merkezli Sport gazetesine ait. Gazeteye göre Real Madrid yönetimi, son El Clasico'yu kazandıran golü atsa da,  Ronaldo'nun performansından yeterince memnun değil. Ronaldo'nun Real Madrid ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Yıldız oyuncu sözleşmesi sona ermeden önce, yıllık 25 milyon euro kazanacağı yeni bir kontratın altına imza atmak istiyor. Ancak başkan Perez'in, 31 yaşındaki Ronaldo için bu kadar büyük bir yatırım yapmak istemediği ifade ediliyor. Sport gazetesi bu durumun takım içinde bir krize yol açmasından çekinen Perez'in, Ronaldo'yu satmaya karar verdiğini öne sürdü. Gazete, yıldız oyuncu için 60 milyon euro bonservis bedeli belirlendiğini de iddia etti. Sport'a göre, ayrılığın gerçekleşmesi halinde Ronaldo'nun bir sonraki adresi Manchester United ya da Paris Saint Germain olacak.

Sayfa Yükleniyor...