'Başkanlık adaylığı için görüşmeler sürüyor'

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı, kulüp başkanlığına aday olup olmayacağı ile ilgili görüşmelerini sürdürdüğünü ve 24 Mayıs Pazar günü saat 17.00’ye kadar süresi olduğunu söyledi.

Haberler 22.05.2009 - 15:11

BURSA - Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim yazıcı, yeşil-beyazlı kulübün 31 Mayıs'ta yapılacak olağan genel kurulunda başkanlığa yeniden aday olup olmama konusunda görüşmelerini sürdürdüğünü bildirdi.

Yazıcı, tüzük gereği başkan adaylarının başvurularını 24 Mayıs Pazar günü mesai saati bitimine kadar divan kuruluna teslim etmeleri gerektiğini hatırlattı.

Şu an Bursaspor Kulübü Başkanı olarak görevinin başında bulunduğunu belirten Yazıcı, ''Yeniden aday olup olmamamla ilgili görüşmelerimi sürdürüyorum. Adaylığımla ilgili 24 Mayıs Pazar günü saat 17.00'ye kadar sürem var. Konuyla ilgili gerekli açıklamamı da bu süreye kadar yapacağım'' dedi.

TARAFTAR VE KONGRE ÜYELERİNE TEŞEKKÜR
Yeniden aday olması konusunda yeşil-beyazlı taraftarlar ve kongre üyelerinden kendisine yoğun baskı yapıldığını ifade eden Yazıcı, ''Göreve gelirken sportif başarı konusunda verdiğim sözü yerine getirmenin gururunu, büyük taraftarımız ve kongre üyelerimizden aldığım desteğin de mutluluğunu yaşıyorum. Bu konuda verdikleri destekler nedeniyle hem

taraftarımıza hem de kongre üyelerimize teşekkür ediyorum. Bana karşı gösterdikleri destek, hem taraftarımızın hem de kongre üyelerimizin istikrardan yana olduklarını gösteriyor. Bu da beni ayrıca mutlu ediyor. Kongremizin de camiamıza hayırlı olmasını diliyorum'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...