Batdal: Galatasaray’da başarılı olacağım

Galatasaray'ın, Bucaspor'dan transfer ettiği ve 3 yıllık sözleşme imzaladığı Mehmet Batdal, sarı-kırmızılı formayla başarılı olacağına inandığını söyledi.

18.05.2010 - 20:42

Batdal: Galatasaray’da başarılı olacağım

İSTANBUL - Galatasaray'ın, Turkcell Süper Lig'in yeni ekiplerinden Bucaspor'dan transfer ettiği ve 3 yıllık sözleşme imzaladığı Mehmet Batdal, sarı-kırmızılı formayla başarılı olacağına inandığını söyledi.

Polat Renaissance Otel'de gerçekleştirilen Futbol Plus Yılın Oscarları ödül törenine katılan Mehmet Battal, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, artık büyük bir kulübün parçası olduğunu ifade etti.

''Büyük bir takıma geldim. Umarım bu takıma layık olurum'' diyen Batdal, sözlerini, ''Bunun için elimden geleni yapacağım. Kendimi hazır hissettiğim için buraya geldim. Her şeyin yolunda gideceğine inanıyorum'' diye sürdürdü.

Sarı-kırmızılı taraftarları bir önce golleriyle tanıştırmak için sabırsızlandığını bildiren Mehmet Batdal, ''Taraftarlarımızı en kısa zamanda gollerimle buluşturmaya çalışacağım. Çünkü işim gol atmak. Atacağım gollerle takımımın şampiyonluğuna katkı sağlayabilirsem, ne mutlu bana. Artık büyük bir kulübün parçası oldum. Ona layık olmaya çalışacağım. Galatasaray'da başarılı olacağıma inanıyorum'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...