Bayanlarda kadro 15'e indi

32. Avrupa Şampiyonası için hazırlıklarını sürdüren A Milli Bayan Basketbol Takımı'nda aday kadro 15 kişiye indirildi. Sayı önümüzdeki günlerde 12'ye düşecek.

Haberler - Ntvspor 21.05.2009 - 13:57

İSTANBUL - Letonya'da 7-20 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek 32. Avrupa Şampiyonası için hazırlıklarını sürdüren A Milli Bayan Basketbol Takımı'nda aday kadro 15 kişiye indirildi.

Avrupa Şampiyonası hazırlıklarına 4 Mayıs'ta 13 kişilik aday kadro ile başlayan milliler, Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi'nde final oynayan Fenerbahçe ve Mersin Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Gençler Şampiyonası'nda Ceyhan Belediyesi forması giyen Tuğçe Canıtez'in kampa katılması ile hazırlıklarını 19 kişilik kadrosu ile sürdürüyordu.

Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, A Milli Bayan Takımı teknik heyeti yaptığı değerlendirmelerden sonra aday kadroda yer alan Esra Şencebe, Yasemen Saylar, Dilek Ünüvar ve Hülya Özkan kadrodan çıkarıldı.

Letonya'ya 12 kişilik kadro ile gidecek ay-yıldızlılarda Avrupa Şampiyonası kadrosu yine teknik ekip tarafından daha sonra belirlenecek.

Sayfa Yükleniyor...