Beckham ilk antrenmanına çıktı

Milan ile kiralık kontratı sona eren David Beckham, Los Angeles Galaxy takımı ile ilk antrenmanına çıktı. Ünlü İngiliz yıldız, kendisi hakkında ciddi suçlamalarda bulunan takım arkadaşı London Donovan ile aralarında bir sorun bulunmadığını söyledi.

14.07.2009 - 12:09

Beckham ilk antrenmanına çıktı

Milan macerası sona eren Davıd Beckham, eleştiri yağmuru altında, Los Angeles Galaxy ile ilk antrenmanına çıktı. Amerika Birleşik Devletleri'ne dönüşünde, kendisi hakkında ciddi eleştirilerde bulunan takım arkadaşı London Donovan'ı profesyonellik dışı davranmakla suçlayan Beckham, antrenman sonrası ağız değiştirdi.

Ünlü İngiliz futbolcu, takım kaptanlığını sorgulayan Donovan ile biraraya geldiklerini ve aralarındaki sorunları çözdüklerini söyledi. Galaxy'i yarı yolda bırakmadığını savunan Beckham, "Futbolda böyle olaylar olabilir. Hepimiz profesyoneliz. Avrupa'da hemen her hafta benzer transferler yapılıyor. Olayın neden bu kadar büyütüldüğünü anlamıyorum" ifadelerini kullandı.

London Donovan da, Beckham için sarfettiği bazı sözlerden pişmanlık duyduğunu belirterek, tartışmayı daha fazla uzatmak istemediğini ortaya koydu. Amerikalı futbolcu, "Beckham deneyimi" adlı kitapta, İngiliz yıldız için "Kötü kaptan" nitelendirmesinde bulunmuş ve Beckham'ın kendini beğenmiş tavırlarının, takım ruhuna zarar verdiğini iddia etmişti.

Söz konusu kitabın kısa süre içinde piyasaya çıkmasının ardından, Beckham ile Donovan arasındaki söz düellosunun alevlenip alevlenmeyeceği merak ediliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...