Ocak ayında ABD'nin Los Angeles Galaxy takımından AC Milan'a 6 aylığına kiralanacak olan David Beckham, İtalyan ekibinin Şampiyonlar Ligi'nde eski takımı Manchester United ile eşleşmesini istediğini söyledi.

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA) internet sitesinde yer alan habere göre, ABD'nin Los Angeles Galaxy takımında forma giyen, Ocak ayında da geçen yılki gibi 6 aylığına AC Milan'a kiralanacak olan Beckham, Milano temsilcisinin, Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde eski takımı Manchester United ile eşleşmesini ümit ediyor.

''Önümüzdeki turda eski takımımla karşılaşmayı çok isterim'' diyen Beckham, ''2003 yılında takımdan ayrıldığımdan bu yana Old Trafford'da oynama imkanı bulamadım. 'Manchester'a karşı ben'... Güzel olurdu öyle değil mi?'' ifadelerini kullandı.

AC Milan'a katılmayı dört gözle beklediğini söyleyen Beckham, ''Gün sayıyorum, iki haftam kaldı. Her şeyden öte, bu fantastik takımın bir parçası olmayı istiyorum. Orta sahanın hangi mevkisinde oynayacağım önemli değil. Önemli olan, nasıl oynayacağım'' diye konuştu.