Beckham'a zorunlu kesik!

Cumartesi günü Brezilya ile karşılaşacak İngiltere'de David Beckham yer alamayacak.

Beckham'a zorunlu kesik!

İngiliz yıldızın takımı LA Galaxy'nin pazar günü Amerika Futbol Ligi yani MLS'te Batı Konferansı finaline yükselmesi üzerine Amerikan ekibi Beckham'ın İngiltere Milli Takımı kadrosundan çıkartılmasını istedi. Cuma günü oynanacak final sebebiyle LA Galaxy'nin bu talebi İngiltere tarafından kabul edildi.

Beckham, Galaxy'nin Chivas USA'i 1-0 yenerek toplamda 3-2 ile Batı Konferansı'nda finale kalmasında önemli bir rol üstlenirken İngiliz yıldız ve ekibi cuma günü oynanacak final maçında Houston Dynamo ile karşılaşacak.

Chivas karşısında 78 dakika görev alan ve aldığı darbe sonrası sakatlanarak oyundan alınan Beckham, sergilediği performansla övgü alırken yıldız futbolcunun ciddi bir sakatlığının olmadığı ve cuma günü oynanacak konferans finalinde takımdakı yerini alacağı açıklandı.

İngiltere Milli Takımı Menajeri Fabio Capello, İngiltere'nin Brezilya ile Katar'da yapacağı hazırlık maçı kadrosuna David Beckham'ı da eklemişti ancak Galaxy'nin finale kalarak gösterdiği başarı İngiliz yıldızın kadrodan çıkartılmasına sebep oldu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...