Beckham'dan 'sevinmeme' sözü

Milan'ın İngiliz yıldızı David Beckham, Şampiyonlar Ligi'nde eski takımı Manchester United ile yapacakları maçlar öncesi ilginç açıklamalar yaptı. Beckham, United'a karşı gol atması halinde, sahada sevinç gösterisi sergilemeyeceği sözünü verdi.

Ntvspor 09.02.2010 - 10:30

Beckham'dan 'sevinmeme' sözü

David Beckham, kariyerinin en duygusal maçlarına hazırlanıyor. İngiliz yıldızın formasını giydiği Milan, Şampiyonlar Ligi’nde Manchester United ile karşı karşıya gelecek. Beckham, 394 kez formasını giydiği United'a olan sevgisini gizlemiyor.

Old Trafford'dan ayrıldığı günden bu yana ilk kez eski takımına karşı ter dökecek yıldız futbolcu, gol atması halinde, sahada sevinç gösterisinde bulunmayacağını söyledi. Beckham, “Gol attığınızda sevinmemek mümkün değil. Ancak United Kulübü ve taraftarına büyük saygı duyuyorum. United taraftarıyla olan ilişkilerim hala benim için çok önemli. Bu yüzden gol atmam halinde sevinç gösterisi sergilemeyeceğim” diye konuştu.

United taraftarının en zor günlerinde yanında olduğunu vurgulayan Beckham, eski kulübüne hala gönülden bağlı olduğunu belirtse de, sahada Milan'ın başarısı için elinden geleni yapmak zorunda olduğunu ifade etti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...