Bekir Ozan Has: 2-3 takımdan teklif aldım

Şampiyon Bursaspor'un futbolcularından Bekir Ozan Has 2-3 takımdan transfer teklifi aldığını söylerken Bursaspor'da olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu da sözlerine ekledi.

28.05.2010 - 19:07

Turkcell Süper Lig'de 2009-2010 futbol sezonunu şampiyon tamamlayan Bursaspor'un başarılı futbolcularından Bekir Ozan Has, "Menajerim aracılığıyla 2-3 kulüpten teklif aldım, ancak şu anda Bursaspor'un futbolcusuyum ve Bursa'da olmaktan dolayı mutluyum" dedi.

Tatilini memleketi Manisa'nın Salihli ilçesinde geçiren Has, gazetecilere yaptığı açıklamada, takım olarak Türkiye'de tarih yazdıklarını ve yeni bir devir açtıklarını belirterek, şunları kaydetti: "Bizim için çok zor oldu ve zor olmasıyla birlikte çok güzel bir duygu. Bunu ilk kez yaşadığım için de çok mutluyum. Menajerim aracılığıyla 2-3 kulüpten teklif aldım, ancak ben şu anda Bursaspor'un futbolcusuyum ve Bursa'da olmaktan dolayı mutluyum. Sözleşmem bitmeden Bursaspor'dan ayrılmayı düşünmüyorum. Tabii buna yönetim ve teknik direktörümüz karar verecek. Onlardan olumsuz bir tepki gelmezse Bursaspor ile yoluma devam edeceğim. Bursaspor'da yine Salihlili Ali Tandoğan ile aynı takımda mücadele etmek beni mutlu ediyor ve kendimi yalnız hissetmiyorum. Bu da benim için ayrı bir mutluluk. Onunla her şeyimi paylaşabiliyorum."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...