'Beklediğimiz performansı ilk kez aldık'

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'dan Sneijder'e övgü geldi. Aysal, Karabükspor maçında 2 gol atarak galibiyeti getiren Hollandalı yıldızdan bekledikleri verimi almaya başladıklarını söyledi.

Haberler - Ntvspor 21.10.2013 - 13:01

'Beklediğimiz performansı ilk kez aldık'

Galatasaray'ın Kardemir Karabükspor'u 2-1 mağlup ettiği mücadelede attığı 2 gol ile galibiyeti getiren Wesley Sneijder, Başkan Ünal Aysal'dan övgü aldı.

Hollandalı yıldızdan bekledikleri verimi ilk kez aldıklarını söyleyen Başkan Aysal, "Aylardır Sneijder'den bu performansı bekliyorduk. Ondan takıma sürekli katkıda bulunmasını istiyoruz." diye konuştu.

Kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkanı, takımın durumu hakkında da konuştu. Galatasaray'ın puan kaybının 11 olduğunu vurgulayan Ünal Aysal, "Puan kaybımız çok fazla ama taraftar desteğinin hiç azalmamasını bekliyorum" şeklinde konuştu.

Wesley Sneijder'ın yükselen form grafiği teknik heyeti de memnun etti. Roberto Mancini'nin "Onu bir de benimle görün" dediği Hollandalı yıldız, Dünya Kupası Grup Elemeleri'ndeki Türkiye maçında kaydettiği golün ardından Kardemir Karabükspor ağlarını da iki kez havalandırarak kendisinden beklenen futbolu oynamaya başladı.

Ayrıca Sneijder, Kardemir Karabükspor maçında 10446 metre koşarak Selçuk İnan'dan sonra takımın en çok mesafe kat eden oyuncusu oldu.

Sayfa Yükleniyor...