Rıdvan Dilmen: Ben böylesini dünyada görmedim

NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, TRT Spor'daki Futbolun Zirvesi programında TFF 1. Lig'de yaşanan müthiş mücadeleye dikkat çekti ve "İddia ediyorum; yeryüzündeki en enterasan lig. Böylesini dünyada görmedim" dedi.

Haberler - Ntvspor 22.03.2017 - 10:51

Rıdvan Dilmen: Ben böylesini dünyada görmedim

TFF 1. Lig`deki nefes kesen Süper Lig`e çıkma mücadelesini değerlendiren Dilmen, “İddia ediyorum; yeryüzündeki en enteresan lig. Ben böylesini dünyada görmedim” ifadelerini kullandı.

Rıdvan Dilmen, "Son üç maçta 1 puan alan Giresunspor ile Süper Lig’e çıkacak ikinci takımla arasındaki puan farkı hala 2 veya 3. Aynı şekilde kaç haftadır kazanamayan Göztepe, hala şampiyonluk adaylarından biri. 3 haftadır maç kazanamayan Sivasspor, ilk ikide ve şu anda lig bitse Süper Lig’e çıkıyor. 6 haftada sadece bir maç kazanan Eskişehirspor, en ciddi şampiyonluk adaylarından biri durumunda. İşte TFF 1. Lig’in bu enteresan yönü söylüyorum. Bu arada Yeni Malatyaspor, dışarı- dışarı kazanarak zirvede bulunuyor. Çünkü içerde oynamıyorlar doğru dürüst. Bence Malatya Süper Lig’e çıktı. Diğerleri arasında müthiş bir mücadele var. Giresun’un, 3 maçta 1 puan rağmen çıkma ihtimali var. Sivasspor 3 maçtır kazanmamasına rağmen çıkma ihtimali var. Göztepe son üç maçta sıfır çekmesine rağmen Süper Lig için ciddi bir adaydır. Aynı şekilde Eskişehir 6 maç kazanmamasına rağmen çıkma ihtimali var. Çok tuhaftır, ben böyle bir ligi dünyada görmedim” dedi.

Sayfa Yükleniyor...