"Beni Galatasaray'dan kopardılar"

Antalyaspor'un gol ayağı Necati Ateş, NTV SPOR'a konuştu. Ligin ikinci yarısında daha başarılı olacaklarına inandıklarını ifade eden Ateş, Galatasaray'dan kopma süreci ve Sarı Kırmızılı ekibin bulunduğu durum hakkında da yorum yaptı.

Haberler - Ntvspor 26.12.2009 - 13:41

Necati Ateş, NTV SPOR'un sorularını yanıtladı. Necati Ateş'in Florya'daki evinde Deniz Eke'nin gerçekleştirdiği röportajı Ali Bakır görüntüledi.

ANTALYASPOR ŞANSTI
"Antalyaspor benim için bir şanstı. Antalyaspor kariyerime iyi başladım ve iyi devam ediyor. Durum, benim için de gayet iyi takım için de. Süper Lig'in ilk yarısını 10. sırada bitirdik. Ama ligin ikinci yarısında çok daha iyi bir yere geleceğimize inanıyorum."

GALATASARAY'DAN ZAMANSIZ AYRILDIM
"Ben Galatasaray'dan zamansız ayrıldım. En iyi döneminde beni Galatasaray'dan kopardılar. Bu bir gerçek ve bunu herkes biliyor. Benim kontratım devam ediyordu. Ben Galatasaray'dan kendim ayrılmadım, beni gönderdiler. Ben bu duruma ağlamadım, sızlanmadım. Ben sahaya çıktım işimi yapıyorum."

GALATASARAY'DA ÇOK BÜYÜK PARALAR HARCANIYOR
"Galatasaray'da çok büyük paralar harcandı ve iki senedir de harcanıyor. Ama bu harcanan paraların karşılığının alınamadığı da bir gerçek. Ben Galatasaray'da 4 sene oynadım ama hiç böyle büyük paralar görmedim."

KEITA VE KEWELL ÇOK İYİ. ELANO'YA ZAMAN LAZIM
"Keita tam arzulanan bir oyuncu. Ondan çok daha fazla da yararlanabilirler. Kewell da çok iyi. Ama Elano için daha zaman lazım. Lincoln çok fazla eleştirildi ama futboluyla Elano'dan daha faydalıydı en azından ben böyle düşünüyorum."

RIJKAARD'I ELEŞTİREN FUTBOLDAN ANLAMIYORDUR
"Rijkaard'ın antrenörlüğünü eleştirenler futboldan anlamıyordur. Eleştiri mutlaka olacak ama "Hoca değil, hocalıktan anlamıyor" diyenlerin, futbol bilgilerinden şüphe ederim."

Sayfa Yükleniyor...