Benitez: Mascherano satılık değil

İngiltere Premier Lig'i ikinci sırada bitiren Liverpool'un teknik direktörü Rafael Benitez, Barcelona'nın göz koyduğu Javier Mascherano için, ''Satılık değil'' dedi.

Haberler 10.06.2009 - 15:59

Benitez: Mascherano satılık değil

İSTANBUL - Liverpool Teknik Direktörü Rafael Benitez, La Liga ve Avrupa şampiyonu Barcelona'nın, Arjantinli orta saha oyuncusu Mascherano ile ilgilendiğine dair haberlere cevap verdi.

Barcelona'dan gelecek teklifin kabul görmeyeceğini belirten İspanyol teknik adam, ''Mascherano'nun bir fiyatı yok. Barcelona, onun Liverpool'daki değerini karşılayamaz. Onu satmak istemiyoruz, Javier de burada çok mutlu'' dedi.

Mascherano ile en son geçen hafta olmak üzere, bu konu hakkında 3 kez konuştuğunu ifade eden Benitez, 25 yaşındaki futbolcunun, takımda çok mutlu olduğunu söyledi.

Arjantinli oyuncunun menajeri Walter Tamer'in, ''Mascherano, Barcelona ile görüşmeye hazırlanıyor'' ifadeleri üzerine ise Benitez, ''Walter'a, bu konuyu unutmasını, Javier'in burada çok mutlu olduğunu, satılık olmadığını söylemiştim. Açıklamalarını duyunca şaşırdım. Javier'in sözleşmesi henüz dolmadı, satın almak isteyen kulüplere duyurulur. 40 veya 50 milyon sterlin de önerseler, onu satmayı düşünmüyoruz'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...