Benitez'le devam

Liverpool'un satışa çıkması, menajer Rafael Benitez'in geleceğine ilişkin sorular doğurmuştu. Bu sorulara yanıt, kulübün yeni yönetim kurulu başkanından geldi. Martin Broughton, Benitez'dan ayrılmaya niyetleri olmadığını söyledi.

Ntvspor 17.04.2010 - 15:50

Benitez'le devam

Tom Hicks ve George Gillett Jr.'ın satışa çıkardığı Liverpool'da yenilenme havası esiyor. 250 milyon sterlin borcu bulunan kulübün en az 500 milyon sterline satılması bekleniyor. Bu süreci, Martin Broughton yönetecek. British Airways'in patronu Broughton, kulübün yönetim kurulu başkanlığına getirildi.

Yakın gelecekte takımda ne tür değişiklikler olacağı ise merak konusu. Sözleşmesi gereği 2014'e kadar Liverpool'a bağlı olan menajer Rafael Benitez’in, transfer bütçesinin darlığından şikayet etmesi, taraftarları kaygılandırıyordu. Ancak yeni yönetim kurulu başkanı Broughton, “Benitez'in konumu değişmedi. Sözleşmesi sürüyor. Biz de kulüpte kalmasını istiyoruz” diyerek, taraftarların içine su serpti.

Yönetim kurulu başkanı, Steven Gerrard ve Fernando Torres gibi yıldızlar konusunda da iyi haber verdi. Broughton, herhangi bir oyuncuyu satmak zorunda olmadıklarını söyledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...