Berkay Samancı Bucaspor'da

Bank Asya 1. Lig takımlarından Bucaspor, Kocaelispor'un genç futbolcusu Berkay Samancı'yı renklerine bağladı.

11.07.2009 - 15:25

İZMİR - Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Bucaspor, Kocaelispor'dan Berkay Samancı ile anlaştı.

Kulüp Basın Sözcüsü Mehmet Bektur yaptığı açıklamada, geçen sezon Kocaelispor formasıyla 2 maçta görev yapan Berkay Samancı'nın Çarşamba gününden beri takımın Bolu'daki çalışmalarına katıldığını, 20 yaşındaki futbolcu için Kocaelispor'a 50 bin TL yetiştiricilik bedeli ödeyeceklerini söyledi.

Bektur, ''Çok önemli bir yeteneği Bucaspor'a kazandırdığımız için mutluyuz. Kocaelispor kendisini bırakmamak için çok çaba harcadı. Ancak ailesi tercihini bizden yana kullandı. Camiamıza hayırlı olsun. Bir kaleci ve bir stoper alarak transfere nokta koyacağız.'' diye konuştu.

Bu arada iç transfer görüşmelerine gelmeyen Veli Kızılkaya ile bir toplantı yaptıklarını kaydeden Bektur, Veli'nin davranışlarıyla ilgili camiadan, yönetimden ve takımdan özür dilediğini belirterek, ''Kendisi bir süre Bucaspor Seyit Mehmet Özkan Tesisleri'nde tek başına çalışacak. Yönetim kurulumuz ve teknik kadromuzun uygun gördüğü zaman, çıkacak af kararına göre Bolu kampına katılacak. O süre içinde verilen program dahilinde hazırlık yapacak'' dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...