'Beşiktaş 10 numara transferi yapacak'

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, ''Başkanımız yurt dışında yeni transfer için toplantılarını sürdürüyor, Beşiktaş 10 numara transferi yapacak'' dedi.

05.08.2009 - 15:12

MUĞLA - Muğla 1903 Beşiktaşlılar Derneği'nce bir otelde düzenlenen baloya katılan Beşiktaş Asbaşkanı Erdoğan, yaptığı konuşmada sporun her şeyden önce dostluk olduğunu ve şampiyonlukların kazanılıp geçtiğini söyledi.

Geçen sezon siyah beyazlı takımın 2 kupa kazandığını hatırlatan Erdoğan, ''Beşiktaş önümüzdeki sezon da kupaları alacak. Bir gün sıra onlara da gelecek. Bunun için üzülmesinler'' dedi.

Fenerbahçe ile oynanan Süper Kupa maçını yöneten hakeme tepki gösteren Erdoğan,  ''Başkanımız da bu geceye katılmak istiyordu, ama son maçta bir hakem vardı ki bizleri çok sinirlendirdi. Başkanımız onun hızıyla kendisini Avrupa'ya attı. Hakemleri, onların kararlarıyla geçemezsek bileğimizin hakkıyla geçebilmek için gerekli transferler yapılıyor. Başkanımız Demirören, yurt dışında yeni transfer için toplantılarını sürdürüyor. Beşiktaş 10 numara transferini yapacak, Beşiktaş 10 numara olacak.''

        

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...