Fenerbahçeli Mehmet Topal ve Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak, oyuncularının geleceğiyle ilgili NTV Spor'a özel açıklamalarda bulundu. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek Caner Erkin ve Mehmet Topal için önce Fenerbahçe ile görüşeceklerini ifade eden Batur Altıparmak, şampiyonluk yarışı devam ederken başka hiçbir yerli kulüple görüşmeyeceklerini söyledi.

Yurtdışından Caner’e ilginin olduğunu ancak bu durumla alakalı Fenerbahçe ile görüşmeden adım atmayacaklarını belirten Altıparmak, Mehmet Topal için de başka kulüplerle görüşmediklerinin altını çizdi. Inter geçtiğimiz günlerde Caner Erkin ile ilgilendiklerini açıklamıştı.

Son günlerde bu oyuncuların Beşiktaş ile görüştükleri yönünde çıkan haberlere tepki gösteren Altıparmak, siyah-beyazlı kulüpten böyle bir görüşme teklifinin gelmediğini; gelse bile iki kulüp arasında şampiyonluk yarışı devam ederken böyle bir görüşme yapmanın doğru olmayacağını belirtti.

Batur Altıparmak, Beşiktaş ile sözleşmesi sezon sonu sona erecek İsmail Köybaşı için de benzer açıklamalarda bulundu. "Bizim önceliğimiz her zaman oyuncularımızın mevcut kulüpleridir" diyen Altıparmak, yurtdışından oyuncuya ilgi olmasına rağmen Beşiktaş ile masaya oturmadan hiçbir kulüple temas kurmayacaklarının altını çizdi.