Beşiktaş Kasım'da zorlanacak

Beşiktaş, Kasım ayında Turkcell Süper Lig'de ve UEFA Şampiyonlar Ligi'nde birbirinde zorlu maçlara çıkacak. Ekim ayını Ankaragücü maçıyla tamamlayacak Beşiktaş, Kasım ayında Türkiye'de Trabzonspor, Fenerbahçe ve Sivasspor ile karşı karşıya gelecek.

Haberler 25.10.2009 - 14:08

İSTANBUL - Turkcell Süper Lig'de son maçlarda aldığı başarılı sonuçlarla taraftarlarının yüzünü güldüren Beşiktaş için kasım ayı zorlu geçecek.

Siyah-beyazlı takım, kasım ayında Turkcell Süper Lig'de ve UEFA Şampiyonlar Ligi'nde birbirinden zorlu maçlara çıkacak. Ekim ayını Ankaragücü maçıyla tamamlayacak Beşiktaş, kasım ayında Turkcell Süper Lig'de Trabzonspor, Fenerbahçe ve Sivasspor ile karşı karşıya gelecek.

Ligde kasımın ilk maçını üst sıraları hedefleyen Trabzonspor ile deplasmanda oynayacak ''Kara kartallar'', verilecek aranın ardından, bu sefer sezona çok iyi başlangıç yapan ve şampiyonluğu hedefleyen Fenerbahçe'yi, BJK İnönü Stadı'nda konuk edecek. Beşiktaş, bu iki zorlu mücadelenin ardından, Kasım ayını deplasmandaki Sivasspor karşılaşmasıyla tamamlayacak.

KASIM AYI AVRUPA'DAKİ DURUMUNU BELİRLEYECEK
Turkcell Süper Lig'de kasım ayında birbirinden zorlu maçlara çıkacak Beşiktaş'ın, UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki durumu yine aynı süreçte ortaya çıkacak.

B Grubu'nda ilk iki karşılaşmasında Manchester United ile CSKA Moskova'ya yenilen, ancak VfL Wolfsburg karşısında aldığı beraberlikle umudunu sürdüren siyah-beyazlı takım, kasım ayında önce sahasında 3 Kasım Salı günü VfL Wolfsburg'u konuk edecek. Bu mücadeleden iyi bir sonuç almayı hedefleyen Beşiktaş, daha sonra 25 Kasım Çarşamba günü güçlü rakibi Manchester United deplasmanına gidecek.

KASIM AYI MAÇLARI
Beşiktaş'ın kasım ayında Turkcell Süper Lig ve UEFA Şampiyonlar Ligi'nde yapacağı karşılaşmalar ise şöyle:

Turkcell Süper Lig
7 Kasım: Trabzonspor-Beşiktaş
22 Kasım: Beşiktaş-Fenerbahçe
29 Kasım: Sivasspor-Beşiktaş

UEFA Şampiyonlar Ligi
3 Kasım: Beşiktaş-VfL Wolfsburg
25 Kasım: Manchester United-Beşiktaş

Sayfa Yükleniyor...