İlişkili Haberler

BeşiktaşKayserispor Ziraat Türkiye Kupası D Grubu 2. maçında karşı karşıya gelecek. Vodafone Arena’da 20.30’da başlayacak olan Beşiktaş-Kayserispor karşılaşması ATV ekranlarından canlı yayınlanacak.

MUHTEMEL 11’LER

BEŞİKTAŞ: Tolga, Beck, Marcelo, Atınç, Sedat, Necip, Gökhan İnler, Kerim, Tolgay, Olcay, Ömer

KAYSERİSPOR: Ahamada, Levent, Kana-Biyik, Mabiala, Ufuk, Kubilay, Samba Sow, Deniz, Umut, Nakoulma, Welliton

ANTRENMANLAR TAMAMLANDI

Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası D grubu 2. haftasında Kayserispor ile bugün oynayacağı maçın hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla tamamladı.
Antrenmana tedavisine devam edilen Caner Erkin ile bireysel çalışmalara devam eden Aras Özbiliz ve Anderson Talisca katılmadı.

Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde yapılan antrenman kondisyon ve taktik çalışmasıydı. Antrenman takım halinde yapılan ısınma ve streching çalışması ile başladı. Pas çalışması, 5'e 2 çalışması, dar alanda kontrol pas, duran top organizasyonlarının yer aldığı program çalışması yapıldı. Antrenman yarım sahada yapılan çift kale taktik maçı ve şut çalışmaları ile sona erdi.

''MAÇA GELMESEN BİLE BİLET AL, ŞEHİT AİLELERİNE DESTEK OL''

Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası'nda bugün oynayacağı ve hasılatını şehit ailelerine bağışlayacağı Kayserispor maçı için taraftara çağrıda bulundu.

Vodafone Arena'da yarın akşam yapılacak karşılaşma için şu ana kadar sadece 6 bin dolayında bilet satılması üzerine bir kez daha çağrı yapan Beşiktaş yönetimi, taraflı tarafsız tüm spor kamuoyunu Kayserispor maçına davet etti.

Havanın soğuk olmasının bir bahane olmayacağını ifade eden Beşiktaş yönetimi, taraftarların maça gelmeyecek olsalar bile bilet alarak şehit ailelerine yardım etmesini bekliyor.

BEŞİKTAŞ SPOR KULÜBÜ'NDEN ÇAĞRI

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, kendisiyle birlikte partisinin 13 milletvekiliyle bu akşam gerçekleştirilecek Beşiktaş-Kayserispor maçını izlemek üzere stada giderek, teröre karşı birlik mesajı vereceklerini söyledi.

Özkoç, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında İstanbul'da yaşanan terör saldırısına değindi.

Bu alçakça saldırı karşısında siyasetin ve hangi partinin mensubu olduklarının bir önemi olmadığını vurgulayan Özkoç, herkesin birlik ve beraberlik içinde teröre karşı mücadele etmesinin gerektiğini bildirdi.

"Masum insanlarımızın, emniyet güçlerimizin katledilmesine karşı Türkiye'nin tek bir yumruk şeklinde bunları yapanlara bir direniş göstermesi gerekmektedir." diyen Özkoç, Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın bu akşam gerçekleştirilecek Beşiktaş-Kayserispor maçına tüm takımların taraftarlarını davet ettiğini hatırlattı.

Özkoç, şunları kaydetti:

"Biz de CHP olarak hiçbir siyasi ayrım yapmadan bütün milletvekillerimizin orada olmasını arzu ediyoruz. Biz oraya Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Ameri Tufan Köse, Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, İstanbul Milletvekilleri Mahmut Tanal, Onursal Adıgüzel, Barış Yarkadaş, Gülay Yedekçi, İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Kayseri Milletvekili Çetin Arık ve Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın ile orada olacağız. Amaç orada politika, siyaset değil. CHP'lisi, AKP'lisi, MHP'lisi, Fenerbahçelisi, Beşiktaşlısı, Galatasaraylısı bütün yurtsever vatandaşlarımız orada tek yürek tek birşey söyleyeceğiz; ülkemizi böldürtmeyeceğiz. Teröre karşı olduğumuzu orada tüm insanlığa haykıracağız."