Süper Lig'in 7. haftasında Beşiktaş'ın Trabzonspor ile 2-2 berabere kaldığı maçın ardından, siyah beyazlı takımdan Caner Erkin ve Anderson Talisca arasında kavga yaşandı.

Caner, maçta yaptığı hatalı bir pas sonrası kendisine el hareketi yapan Talisca'ya soyunma odasında küfretti; sonra da Brezilyalı oyuncunun üzerine yürüdü. Bu durum sonrası ayağa kalkan Talisca, Caner'in bacağına tekme attı. Diğer oyuncuların araya girmesiyle olay yatıştırıldı.

GÜNEŞ: YAŞANANLAR KABUL EDİLEMEZ

Cezalı olduğu için olay sırasında soyunma odasında olmayan Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, daha sonra oyuncularının yanına gitti. Güneş takıma yaptığı konuşmada yaşananların kabul edilemez olduğunu söyledi. Deneyimli çalıştırıcı; Caner ve Talisca'nın birbirlerinden özür dilemesini ve tartışmanın sonlandırılmasını istedi.

Şenol Güneş yaptığı kısa konuşmanın ardından soyunma odasından ayrıldı.

Bu arada Talisca da Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, "Biz her zaman kardeşiz" ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ'NDEN AÇIKLAMA 

Beşiktaş Kulübü, yaşananlarla ilgili bir açıklama yayınladı. Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada "Basın yayın organlarında Trabzonspor maçı sonrasında futbolcularımız Caner Erkin ile Anderson Talisca'nın soyunma odasında yumruk yumruğa ve birbirlerine uçan tekme atarak şiddetli bir kavga ettiğine yönelik iddialar asılsızdır. 

"DAHA İYİ MUHABİR OLMAKTANSA DAHA İYİ BEŞİKTAŞLI OLMAYI TERCİH EDİYORLAR"

Herkesin bildiği üzere, böyle yüksek konsantrasyonun olduğu ortamlarda saha içinde, yedek kulübesinde, soyunma odasında çeşitli tartışmalar olabilir. Ufak bir atışmayı büyütmek ve senaryolar üretmek ise gerçeklerden uzak, maksatlı girişimlerdir. Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız" denildi.

“BİZ HER ZAMAN KARDEŞİZ” PAYLAŞIMI

Talisca, gece yarısından sonra Caner'le olan bir gol sevinci fotoğrafını paylaştı
Talisca, gece yarısından sonra Caner'le olan bir gol sevinci fotoğrafını paylaştı

Beşiktaş soyunma odasındaki kavga haberi sonrası olayın iki kahramından da gece geç saatlerde paylaşımlar geldi.

Talisca, Instagram hesabına Caner ile bir gol sevinci fotoğrafını koyarak “Biz her zaman kardeşiz” mesajı verdi.

Caner Erkin ise “Her şey takımın iyiliği için” diye yazıp En büyük Beşiktaş görseli paylaştı...