Beşiktaş teklif artırdı: 7 milyon euro

Beşiktaş, Bursasporlu Ozan Tufan'ın transferi için daha önce yaptığı teklif artırdı: 7 milyon euro...

Ntvspor 10.08.2015 - 12:22

Beşiktaş teklif artırdı: 7 milyon euro

Beşiktaş, teknik direktör Şenol Güneş'in ısrarla istediği Ozan Tufan için teklif artırdı. Siyah-beyazlılar, Mustafa Pektemek artı 5 milyon euroluk teklife sıcak bakmayan Bursaspor'a 7 milyon euroluk teklifle gitti.

Bursasporlu Ozan Tufan'ı renklerine katmak için çabalarını sürdüren Beşiktaş, Mustafa Pektemek, İsmail Köybaşı, Necip ve Ömer Şişmanoğlu artı para teklif ederken, oyuncuların buna yanaşmaması üzerine taktik değiştirdi. Son olarak Bursaspor'a Mustafa Pektemek artı 5 milyon euro öneren Beşiktaş, bunun da kabul edilmemesiyle birlikte teklifini 7 milyon euroya çıkardı.

Transfer döneminde Şenol Güneş'in tek Ozan Tufan'ı istemesi, genç oyuncunun da Şenol Güneş'e sıcak bakması teklifteki artışta etkili oldu. Beşiktaş'ın teklifte artışa gitmesi üzerine Bursaspor bu rakamı düşünmeye başladı. Timsah'ın bonservis bedelini peşin istemesi; Beşiktaş'ın taksitlere bölmek istediği öğrenildi.

Ozan Tufan'ın menajeri ise herhangi bir ön protokol olmadığını açıklarken, Bursaspor'un bir kulüple anlaşmasını beklediklerini ve ondan sonra anlaştığı kulüple masaya oturacaklarını kaydetti.

Bursa Hakimiyet Gazetesi Spor Müdürü Süha Gürsoy, NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında teklifi oyuncunun menajeri Ahmet Bulut'un yönetime ilettiğini açıkladı. Gürsoy, "Beşiktaş'ın Ozan Tufan için 7 milyon euro teklif ettiği doğru. Ahmet Bulut, Bursaspor kulübüne bir ziyarette bulundu. Ozan'ın takımda kalınması için ücret yenileme istedi. Bu olmayınca da Beşiktaş'ın 7 milyon euro teklifini iletti" dedi.

Sayfa Yükleniyor...