Beşiktaş Mahir Madatov transferini bitirmek üzere (Transfer haberleri)

Azerbaycan basınına göre Beşiktaş, genç Azeri futbolcu Mahir Madatov'u transfer etmek üzere. Qarabağ takımının genç yıldızı Mahir Madatov'u klas sol ayağı ile tanınıyor.

Haberler - ntv.com.tr 19.12.2017 - 12:42

Beşiktaş Mahir Madatov transferini bitirmek üzere (Transfer haberleri)

Ara transfer dönemine günler kala transfer piyasası hareketlendi. Beşiktaş, 20 yaşındaki Azeri futbolcu Mahir Madatov için harekete geçti.  Qarabağ takımının teknik direktörü Kurban Kurbanov'un oyuncuyu bırakmaya karşı olmadığı, transferin yönetimler arasındaki anlaşmaya kaldığı ifade edildi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş geçtiğimiz haftalarda Qarabağ-Chelsea maçını izlemek üzere Bakü'ye gitmiş, Kurbanov ile de bir araya gelmişti. Güneş'in bu karşılaşmaya ziyaretinin tesadüf olmadığı yorumları yapıldı. Deneyimli teknik adam bu maçta oyuncuyu izledi, Kurbanov ile olan sohbetinde Mahir de konuşuldu.

SÜPER SOLAK MAHİR MATADOV

Mahir Madatov 1997 doğumlu

Mahir Madatov 1997 doğumlu

Azeri futbolcu 17 yaşından beri üç yıldır ülkenin birinci liginde forma giyiyor.

FC Bakü takımından iki yıl önce Qarabağ'a transfer oldu. Sol kanatta ileri dönük görev alan Mahir Madatov, sürati, çalımları, müthiş sol ayağıyla ve her geçen gün yükselen performansıyla dikkat çekiyor.

Azerbaycan genç milli takımlarının ardından A Milli Takım'da da forma giymeye başlayan futbolcu bu sezon Şampiyonlar Ligi'nde de Chelsea Roma gibi takımlar karşısında görev yaptı.

HIRVAT STOPER VİDA AÇIKLAMASI

Sayfa Yükleniyor...