Beşiktaş'ın kalecisi kim olacak?

Rüştü ve Hakan Arıkan'ın sakatlanmasından sonra kaleci arayan Beşiktaş'ta adaylar gün geçtikçe artıyor.

Ntvspor 25.12.2009 - 16:20

Beşiktaş'ın kalecisi kim olacak?

Beşiktaş'ta Hakan Arıkan'ın 8, Rüştü Reçber'in ise 4 hafta sahalardan uzak kalacağının açıklamasından sonra kaleci Korcan'ın yanına daha tecrübeli bir isim arayan Beşiktaş'ta yeni kalecinin kim olacağı tam bir merak konusu...

CENK GÖNEN İLK ADAY!
Denizlispor'un Ümit Milli kalecisi Cenk Gönen Beşiktaş'ın ilk kaleci adayı. Denizlispor, Turkcell Süper Lig'de tarihinin en kötü sezonunu geçirmesine karşın genç kaleci Cenk Gönen başarılı kurtarışlarıyla dikkat çekti. Denizlispor Kulübü Asbaşkanı Turgay Mersin, Cenk için Beşiktaş ile görüşmelerin devam ettiğini söylerken kulüp başkanı Ali İpek ve genel menajer Özhan Çetin'in İstanbul'da transfer görüşmelerinde bulunduğunu bildirdi.

Denizlispor Cenk'e karşılık Beşiktaş'tan iki futbolcu artı para istiyor. Transferin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

MURAT ŞAHİN'DEN MESAJ!
Kaleci arayan Beşiktaş'a bir mesaj da eski kalecisinden geldi. Bir dönem Beşiktaş'ın kalesini koruyan, Gaziantepspor'da yaşadığı sakatlıktan sonra Beşiktaş A2 takımıyla antrenmanlara çıkan Murat Şahin Beşiktaş'a mesaj gönderdi. 2,5 aya yakın zamandır Beşiktaş tesislerinde idman yapan Murat Şahin "Her zaman Beşiktaş'a hizmet vermeye hazırım" dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...