Beşiktaş'ın yeni bombası Sercan mı?

Ricardo Quaresma'yı 3 yıllığına renklerine bağlayan Beşiktaş, milli futbolcu Sercan Yıldırım için Bursaspor'a teklif götürdü. Yönetimin ayrıca, Stutgart'ta forma giyen Alman futbolcu Roberto Hilbert ile ön protokol imzaladığı iddia edildi.

Haberler 14.06.2010 - 01:46

Ricardo Quaresma transferiyle dikkatleri üzerine çeken Beşiktaş yönetimi, gündemi sarsacak yeni bir transfer hazırlığı içinde....

Önümüzdeki sezon için iddialı bir kadro oluşturmak isteyen siyah-beyazlılar, Bursaspor'un forveti Sercan Yıldırım için harekete geçti.

Kadrosunu milli futbolcu ile güçlendirmek isteyen yönetim, Sercan için yeşil-beyazlılara Holosko ve Zapotocny'yi teklif etti. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ında Slovak futbolcuyu kadrosunda görmek istemesi, bu transferin gerçekleşmesi ihtimalini güçlendiriyor.

Sercan Yıldırım transferi için bu gelişmeler yaşanırken, siyah-beyazlı yönetim taraftara bir müjdeli haber daha vermeye hazırlanıyor. Stuttgart forması giyen Roberto Hilbert ile görüşmelere başlandığını borsaya bildiren Beşiktaş Kulübü'nün, Alman futbolcu ile 3 yıllık ön protokol imzaladığı iddia edildi. Siyah-beyazlı kulübün bu transferi önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor.

Sayfa Yükleniyor...