Beşiktaş'ta 3 imza

Beşiktaş Voleybol Bayanlarda Eczacıbaş Zentiva'dan ZeynepSeda Eryüz, erkeklerde Manavgatspor'dan Erdem Sonat veİstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Soner Erolile sözleşme imzaladı.

15.07.2009 - 18:13

İSTANBUL - Beşiktaş'ta, voleybol dalında ilk transferler gerçekleştirildi ve 3 oyuncuyla sözleşme imzalandı.

Bayanlarda Eczacıbaşı Zentiva'dan Zeynep Seda Eryüz, erkeklerde Manavgatspor'dan Erdem Sonat ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor'dan Soner Erol,  Akaretler'deki kulüp binasında siyah-beyazlılarla sözleşme imzaladı.

Bu arada, Beşiktaş Bayan Voleybol Takımı Antrenörü Bülent Karslıoğlu'nun sözleşmesi de yenilenirken, yardımcılığına Hakkı Savur getirildi. Erkek takımında ise geçen yıl antrenör yardımcısı olarak görev yapan Osman Kahraman, antrenör oldu. Kahraman'ın yardımcılığını Ergün Bilmez yapacak.

Beşiktaş'ın voleybol, hentbol, kürek ve boks şubelerinden sorumlu yönetim kurulu üyesi Bülent Deriş, imza töreninde yaptığı açıklamada, yeni sezon için transfer çalışmalarını tamamlamak üzere olduklarını belirterek, ''Bugün, yeni transferlerimizin imza törenlerini yapmaya başladık. Bu yılı Balkan Kupası'yla açacağız. Geçen sezon olduğu gibi bu yıl da Balkan Kupası'nı kazanmak istiyoruz. Yaptığımız çalışmalarla üst sıraları zorlayacak, yarışmacı bir ekip kuruyoruz''  dedi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...