Serdal Adalı Beşiktaş'ta başkan adaylığına hazırlanıyor

Beşiktaş'ta başkan Fikret Orman'ın 'Seçim kararı alacağız' açıklması sonrası eski yönetici Serdal Adalı başkanlığa aday olmaya hazırlanıyor.

Ntvspor 27.05.2015 - 08:40 | Son Güncelleme : 27.05.2015 - 09:07

Serdal Adalı Beşiktaş'ta başkan adaylığına hazırlanıyor

Beşiktaş'ın eski yöneticilerinden ve Türkiye Jokey Kulübü (TJK) eski başkanı işadamı Serdal Adalı başkanlığa hazırlanıyor. Başkan Fikret Orman'ın Beşiktaş Mali ve İdari Kongresi'nde olağanüstü seçime gitme yönünde açıklama yapmasının arından camiada harektlilik yaşanıyor.

ADALI 1.977 OY İLE KAYBETMİŞTİ

Ekim ayının son haftası olağanüstü seçime gitmesi beklenen siyah beyazlılarda, 2013'te Fikret Orman ile başkanlık yarışına giren ancak kaybeden Serdal Adalı'nın aday olabileceği konuşulmaya başlandı. 5.666 üyenin oy kullandığı olağan seçimli genel kurulda  3.663 Fikret Orman'ın oyuna karşı 1.977 oy ile kaybeden Adalı'nın Olağanüstü Genel Kurul tarihinin açıklanmasının ardından çalışmalara başlayabileceği ve Orman'a yeniden rakip olması ihtimaller arasında yer alıyor.
Serdal Adalı konu ile ilgili net bir açıklama yapmazken, olağanüstü şecim kararının çıkmasının ardından somut adımlar atması bekleniyor.

METİN-ALİ-FEYYAZ'IN 'ALİ'Sİ DE NABIZ YOKLUYOR

Beşiktaş'ta Adalı'nın dışında eski divan kurulu başkanı Yalçın Karadeniz ve eski futbolculardan Ali Gültiken'in de başkanlık için nabız yokladığı konuşulyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...