Beşiktaş'ta bir devir sona erdi

Beşiktaş, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, "Ankaragücü maçının devre arasında soyunma odasında sportmenliğe aykırı davranışta bulunan tecrübeli sol bek İbrahim Üzülmez'in sözleşmesinin feshedilmesine karar verilmiştir" denildi.

Ntvspor 14.02.2011 - 21:12

Beşiktaş'ta bir devir sona erdi

Beşiktaş'ta şok gelişme.

Yaklaşık 11 yıldır Beşiktaş forması giyen tecrübeli sol bek İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi feshedildi.

Ankaragücü ile oynanan Spor Toto Süper Lig maçının devre arasında soyunma odasında sportmenlik dışı harekette bulunduğu ifade edilen İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi Beşiktaş tarafından feshedildi.

İbrahim Üzülmez'in, Beşiktaş'ın Ankaragücü ile yaptığı maçın devre arasında takım arkadaşı İbrahim Toraman ile tartıştığı ve tecrübeli futbolcunun takım arkadaşına yumruk attığı öğrenildi. İki futbolcu daha önce de sezon başı kampında kavga etmiş ve bir süre kadro dışı bırakılmıştı.

RESMİ SİTEDEN YAPILAN AÇIKLAMA
"13 Şubat 2011 tarihinde oynanan MKE Ankaragücü - Beşiktaş müsabakasının devre arasında soyunma odasında futbolcumuz İbrahim Üzülmez'in sebebiyet verdiği sportmenliğe aykırı davranış neticesinde, teknik heyetimizin verdiği rapor ve durum Yönetim Kurulumuz'un bugün olağanüstü yaptığı toplantıda değerlendirilmiş ve İbrahim Üzülmez'in sözleşmesinin feshedilerek kulübümüz ile olan ilişkisinin kesilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK Yönetim Kurulu"

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...