Beşiktaş'ta Delgado ve Yusuf sıkıntısı

Ligin 26. haftasında Kayserispor'la karşılaşacak Beşiktaş'ta Delgado ve Yusuf'un sakatlıkları sürüyor. Her iki futbolcu da cumartesi günkü zorlu maça yetiştirilmeye çalışılıyor.

01.04.2009 - 15:12

Beşiktaş, Kayserispor ile oynayacağı Turkcell Süper Lig maçının hazırlıklarını basına kapalı yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmana milli takımlarda bulunan Rüştü, İbrahim Üzülmez, Tello ve Holosko katılmadı.

Tedavilerine devam edilen Gökhan Zan ile Delgado fizyoterapist eşliğinde koşu yaparken, Yusuf ise idmanın bir bölümünde takımla çalıştı. Yusuf, ağrıları devam edince çalışmayı yarıda bıraktı.

Kulüp doktoru Devrim Urgun, Gökhan Zan'ın Kayserispor mücadelesinde forma giyemeyeceğini, ağrıları devam eden Delgado ve Yusuf'un da maça yetiştirilmeye çalışıldığını belirtti.

Siyah-beyazlılar, antrenmanda pas çalışması yapıp ayak tenisi oynadı. İkili, üçlü pas ve kanatlardan ortalara şut çalışmaları yapan futbolcular, yarı sahada çift kale maçla idmanı tamamladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...