Beşiktaş'ta derbi öncesi kaleci sıkıntısı

Turkcell Süper Lig'de, Beşiktaş'ın, son Trabzonspor galibiyetinde büyük rol oynayan kaleci Hakan Arıkan, antrenmanda sakatlandı. Sol elinden sakatlanan Arıkan'ın, 4 gün boyunca çalışmalara katılamayacağı açıklandı. Birinci kaleci Rüştü Reçber'in de sakat olması, teknik heyeti sıkıntıya soktu.

Haberler - Ntvspor 13.11.2009 - 19:27

Beşiktaş'ta derbi öncesi kaleci sıkıntısı

Turkcell Süper Lig'in 13 haftasında Fenerbahçe'yi İnönü Stadı’nda ağırlamaya hazırlanan Beşiktaş'ta Hakan Arıkan şoku yaşanıyor.

Trabzonspor deplasmanında yaptığı kurtarışlarla takımının kazandığı 3 puanda büyük pay sahibi olan Arıkan, antremanda sol eline gelen top nedeniyle sakatlandı. Hakan'ın çekilen Mr'ında bağ dokusunda zedelenme olduğu ve eline geçici alçı takıldığı belirtildı. Arıkan'ın 4 gün dinlendirileceği ve Pazartesi günü bir kez daha kontrölden geçireleceği açıklandı.

Hakan Arıkan'dan gelen haberle sarsılan teknik direktör Mustafa Denizli'nin belindeki ağrılar nedeniyle antremanlara katılmayan Rüştü Reçber için de sağlık ekibini seferber ettiği öğrenildi.

Öte yandan İl Güvenlik Kurulu, Turkcell Süper Lig'de 21 Kasım Cumartesi günü yapılacak Beşiktaş-Fenerbahçe derbisiyle ilgili önlemleri görüşmek üzere toplandı. Toplantıda alınan kararlar yazılı olarak açıklanırken, derbi maçta bin 834 emniyet personeli, 870 özel güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 2 bin 704 güvenlik personelinin görev yapacağı bildirildi. Açıklamada, stat giriş kapılarının saat 16.30'da açılacağı ifada edildi.

Sayfa Yükleniyor...