Beşiktaş'ta favori Cenk, plase Serkan

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, yöneticilerden Antalya kampına kadar kaleci transferinin netleşmesini istedi.

Ntvspor 24.12.2009 - 17:33

Beşiktaş'ta favori Cenk, plase Serkan

Daha önce devre arasında transfer yapmayacaklarını açıklayan Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, sakatlıklar nedeniyle geri adım attı.

Ameliyat olan Rüştü'nün 4, Hakan Arıkan'ın ise 8 hafta sonra takıma katılacak olması, genç kaleci Korcan'ın da yeterli tecrübesinin bulunmaması nedeniyle Denizli'nin isteği doğrultusunda harekete geçen yöneticiler, Denizlispor'un genç kalecisi Cenk Gönen ile prensip anlaşmasına vardı.

21 yaşındaki kaleci için Denizlispor'a Erhan Güven ve artı 250 bin euro öneren siyah-beyazlı yöneticilerin, ligin son sırasında bulunan yeşil-siyahlıların Erhan Güven ile birlikte Yusuf Şimşek’i istemesi üzerine görüşmelerde pürüz olduğu bildirildi.

Cenk transferinin gerçekleşmemesi durumunda siyah -beyazlıların ikinci alternatifi ise Ankaragücü'nün file bekçesi Serkan Kırıntılı olacak.Bazı yöneticilerin Ankara’da yapılan dernek toplantısının ardından Ankaragücü Başkanı Ahmet Gökçek ile Serkan için görüştükleri ve milli kaleci için Gökçek'ten söz aldıkları gelen haberler arasında..

Öte yandan Beşiktaş Yönetimi, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek 10 futbolcu ile ocak ayında yapılacak genel kurulun ardından masaya oturma kararı aldı. Özellikle Slovak futbolcu Filip Holosko'nun sözleşme yenileme konusunda sorun çıkartması nedeniyle sıkıntılı olan yönetimin, seçimlerin hemen arından öncelikli olarak golcü futbolcu ile masaya oturması bekleniyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...