Beşiktaş'ta şok bir gelişme yaşandı ve teknik direktör Mustafa Denizli ile yollar ayrıldı.

Mustafa Denizli'nin sağlık sorunları nedeniyle görevi bırakmak istediğini yönetime bildirdiği ve gelecek sezon takımın başında bu yüzden olmayacağı ifade edildi.

İlişkili Haberler


Görevi bırakan Mustafa Denizli'nin yerine teknik arayışlarına başlayan Beşiktaş'ın gündeminde ise Alman teknik adam Schuster var. İtalya'dan gelen haberler Schuster'in Beşiktaş'a imza attığı yönünde... Schuster'in menajerlik şirketinin Türkiye temsilcisi Aytekin Erayabakan Schuster'in Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü olduğunu açıkladı. Fakat Beşiktaş bu haberleri henüz doğrulamadı.

MEHMET ASLAN YILDIRIM DEMİRÖREN İLE GÖRÜŞTÜ
NTV SPOR yayınına katılan Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü Mehmet Aslan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile görüştüğünü söyledi ve ayrıntıları şöyle aktardı: "Sayın Demirören ile görüştüm. Demirören Mustafa Denizli'nin sağlık sorunları nedeniyle takımdan ayrılmak istediğini söyledi. Futbolcuların alacakları nedeniyle ayrılması söz konusu değil. Evet, doğrudur. Sayın Denizli sağlık nedenleri nedeniyle takımdan ayrılmak istediğini bana söyledi"

BİLAL MEŞE DENİZLİ İLE GÖRÜŞTÜ
NTV SPOR yayınına katılan gazeteci Bilal Meşe ise Mustafa Denizli ile görüştüğünü açıkladı. Denizli'nin Çeşme'den İstanbul'a geldiğini söyleyen Meşe Denizli'nin görevi bırakacağını ve sağlığını ön planda tutacağını ifade etti.

BEŞİKTAŞ YÖNETİCİSİ KÜÇÜKEMRE DOĞRULADI
Beşiktaş yöneticisi Doğan Küçükemre de NTVSPOR yayınına katıldı. Küçükemre Mustafa Denizli'nin görevini bıraktığını söylerken en kısa zamanda yeni bir teknik direktör için arayışa geçeceklerini bildirdi.

METE DÜREN: DENİZLİ'NİN KAYGILARI VAR
NTV SPOR'a konuşan Mete Düren ise "Demizli tansiyon problemi nedeniyle Çeşme'den İstanbul'a benim yanıma geldi. Şu an evinde dinlenmeye çekildi. Ligin başlamasına kısa bir süre kala sağlık problemleri yaşaması nedneiyle bazı kaygılar içinde. Bunu da saygıyla karşılıyoruz. Başkanımızla görüşmek istediğini söyledi. Başkanımız da İstanbul'a döner dönmez Denizli ile görüşecektir.