NTV

Beşiktaş'ta transfer atağı

Ntvspor

Spor
Beşiktaş'ta transfer atağı

İç transferde Serdar Özkan ve Hakan Arıkan dışında sözleşmesi biten futbolcularla sözleşme imzalayan Beşiktaş Yönetimi, önümüzdeki yılın kadrosunu oluşturmak için çalışmalarını hızlandırdı.

İç transferde 5 futbolcu ve teknik direktör Mustafa Denizli ile sözleşme imzalayan Beşiktaş Yönetimi, rotayı dış transfere çevirdi. Başkan Yıldırım Demirören ve Asbaşkan Serdar Adalı, Almanya 'da Schalke'nin golcü futbolcusu Kevin Kuranyi için görüşmeler yaptı. Demirören ve Adalı, Kuranyi’nin yanı sıra Bayern Munih'in orta saha oyuncusu Mark van Bommel için de nabız yokladı.

32 yaşındaki Hollandalı futbolcudan olumlu yanıt alan yöneticiler, Fenerbahçe derbisinin ardından teknik direktör Mustafa Denizli ile biraraya gelerek, transfer görüşmeleri hakkında görüş alışverişinde bulunacak.

Avrupa’nın önde gelen menajerleriyle görüşmelerini sürdüren Başkan Demirören ve Asbaşkan Serdar Adalı, Almanya'dan İtalya'ya geçecek. Azeri işadamı Mübariz Mansimov'dan bir yıldız oyuncunun bonservisini ödeme sözü alan yöneticiler, Interli Ricardo Quaresma için girişimlerde bulunacak.