Beşiktaş'ta yine ekonomik kriz

Beko Basketbol Ligi'nin lideri Beşiktaş Cola Turka'da, ABD'li yıldız Mire Chatman, 2 aydır alacakların ödenmediği gerekçesiyle antrenmanlara çıkmama kararı aldı.

Ntvspor 03.11.2009 - 00:23

Beko Basketbol Ligi'nde zirve adaylarından Beşiktaş Cola Turka'da henüz sezonun başı olmasına rağmen ekonomik sıkıntı başladı.

Geçtigimiz sezonlarda da benzer sorunlar yüzünden sıkıntı çeken siyah-beyazlılar, zaman zaman antrenmana çıkmayarak tepkilerini ortaya koymuşlardı. Bu sezon da, Eylül ve Ekim ayı alacakları bulunan Beşiktaş Cola Turka’lı basketbolculardan, takımın Birleşik Amerikalı yıldızı Mire Chatman'ın antrenmanlara çıkmadığı öğrenilirken, önümüzdeki hafta sonu Türk Telekom ile liderlik maçına çıkacak takımda yakalanan olumlu havanın bozulmasından endişe ediliyor.

Gelen haberlere gore, Beşiktaş yonetiminin, bu hafta içerisinde sorunu çözmemesi halinde takımın diğer üyeleri de antrenmanlara çıkmama kararı alacak.

Daha önceki sezonlarda olduğu gibi, takım iyi sonuçlar alırken bu tür problemlerin yaşanması siyah-beyazlı taraftarı da düşündürüyor. 2 sezon once takım ULEB Kupası'nda son 8 takım arasına kalmışken benzer sıkıntılar yaşanmış, geçtigimiz sezon da yine siyah-beyazlıların transfer ettiği yabancı yıldızlardan bazıları alacaklarını neden göstererek, sezonun hemen başında başka takımların yolunu tutmuşlardı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...