Beşiktaş'ta zam pazarlığı!

Beşiktaş'tan ayrılarak kariyerine Arjantin'de devam etmek istediği iddia edilen Jose Sosa, yıllık ücretinde iyileştirme istiyor. Siyah-beyazlı yönetim ile görüşen Sosa, kendisine yapılan ilk teklife sıcak bakmadı.

Ntvspor 04.07.2016 - 12:32

Beşiktaş'ta zam pazarlığı!

Beşiktaş'ın elde ettiği şampiyonlukta önemli rol oynayan Jose Sosa, yıllık ücretinde artışa gidilmesini istiyor. Kariyerine ülkesinde devam etmek istediği iddia edilen Arjantinli futbolcu, ayrılığı düşünmüyor. 31 yaşındaki futbolcunun siyah-beyazlı yönetimden talebi, yıllık ücretinde değişiklik yapılması.

Beşiktaş'taki 2. sezonunu geride bırakan Sosa, gelecek sezon 1.6 milyon Euro garanti ücret,  10 bin Euro da maç başı gelir elde edecek. Bu rakamı yeterli bulmayan Arjantinli, ilk olarak şubat ayında Beşiktaş yönetiminin kapısını çalmıştı. 6 ay önce yeni sezon için zam isteyen Sosa, 200 bin Euro’luk artış teklifine sıcak bakmadı.

Takım içinde ve şampiyonluğa aday takımlardaki oyuncuların ücretlerini örnek gösteren Sosa, kendisine yapılacak ikinci teklifi bekliyor. 8 Temmuz'da İstanbul'a dönerek yeni sezon hazırlıklarına katılacak olan Arjantinli, bir yandan da sözleşme şartlarının iyileşmesi için yönetimle temaslarına devam edecek. Jose Sosa'nın beşiktaş ile sözleşmesi 2018 mayıs ayında sona erecek.

Sayfa Yükleniyor...