Beşiktaş'tan Everton'a Cenk Tosun mesajı: Tosun Paşamız size emanet

Beşiktaş ve Everton kulüpleri, Cenk Tosun'un transferi sonrası sosyal medya hesapları üzerinden birbirlerine mesaj attı.

Ntvspor 06.01.2018 - 09:23 | Son Güncelleme : 06.01.2018 - 09:58

Beşiktaş'tan Everton'a Cenk Tosun mesajı: Tosun Paşamız size emanet

Cenk Tosun'un İngiltere Premier Lig ekiplerinden Everton'a transferi sonrası iki kulüp, sosyal medya üzerinden mesajlaştı.

Siyah-beyazlı kulüp, "Yaşadığımız unutulmaz" başlığı altında Cenk Tosun'un Beşiktaş'taki döneminden görüntülerin yer aldığı veda videosu paylaşırken, Everton Kulübü de sosyal medya hesabı üzerinden buna karşılık verdi.

Cenk Tosun'un kısa bir açıklama yaptığı ve "Herkese merhaba. Destekleriniz için teşekkür ediyorum. Artık umarım Everton'ı desteklersiniz. Herkesi çok seviyorum. Türkiye'ye selamlar" ifadelerini kullandığı kısa bir video yayınlayan İngiliz kulübü, Beşiktaş'ın sosyal medya hesabını etiketleyerek, Türkçe olarak, "Everton'a hoş geldin Tosun Paşa. Hiç merak etmeyin, ona burada çok iyi bakacağız!" paylaşımında bulundu.

Everton'ın bu jestine karşılık Beşiktaş Kulübü sosyal medya hesabından verilen karşılıkta ise, "Biz ona gözümüz gibi baktık, bundan sonra Tosun Paşamız size emanet" ifadesi kullanıldı.

VIDEO - BEŞİKTAŞ'TAN CENK TOSUN'A VEDA KLİBİ

Sayfa Yükleniyor...