Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye sert cevap

Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında Kadıköy'de oynanan ve Fenerbahçe'nin son dakika golüyle kazandığı maçın kavgası bitmiyor. Fenerbahçe'nin açıklamalarına Beşiktaş'tan yanıt geldi.

Haberler - Ntvspor 25.03.2015 - 21:57

Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye sert cevap

Beşiktaş'ın dün yaptığı açıklamalara bugün hem FB TV hem resmi internet sitesi aracılığı ile cevap veren Fenerbahçe'ye Beşiktaş'tan karşı açıklama gecikmedi. 

Siyah beyazlılar internet sitesi aracılığı ile Fenerbahçe'ye cevap verdi. Beşiktaş tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

"Fenerbahçe Kulübü'nün, vicdan sahibi herkesin görebileceği, tüm sporseverlerin gözleri önünde cereyan eden derbi maçtaki spor ve ahlak dışı olayları örtmek amacıyla yapmış olduğu açıklama, kulübümüzü kendi seviyelerine çekme ve asıl konudan uzaklaştırma gayreti taşımaktadır. 'Adalete fener yak' diyen bir kurumu yönetenlerin; adaletsizliklerin arkasına sığınması, adaleti kazanmak sanması, Türk futbolunun kanayan yarasının gün yüzüne çıkmasıdır. Türk futbol ailesinin tüm paydaşlarının hem fikir olduğu şekilde; futbolumuza zarar veren bu zihniyete prim verecek şekilde cevap vermeyeceğiz ve o seviyeye asla inmeyeceğiz. Ancak futbolumuzdan bu zihniyet ve seviyenin temizlenmesi mücadelemize, aynı kararlılıkla devam edeceğimizi kamuoyuna saygılarımızla sunarız."

Sayfa Yükleniyor...