'Bileğimizin hakkıyla kazandık'

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki büyük zaferinin hemen ardından teknik direktör Fatih Terim, NTV Spor mikrofonlarına konuştu. Terim "Bileğimizin hakkıyla kazandık, oyuncularımın hepsine helal olsun" dedi.

Ntvspor 13.03.2013 - 00:28

'Bileğimizin hakkıyla kazandık'

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki büyük zaferinin ardından teknik direktör Fatih Terim, ilk görüşlerini NTV Spor mikrofonlarına aktardı.

Schalke karşısında oyuncularının, bileklerini hakkıyla kazandıklarını vurgulayan Fatih Terim, "Galatasaray takımı bileğinin hakkıyla kazandı. İlk yarı daha da farklı yapabilirdik. İkinci yarı da kritik anlarda çok iyi direndik. Aslında golü erken yedik ama çocuklar gereğini yaptılar" dedi.

Galatasaraylı futbolcularla gurur duyduğunu belirten Terim, "Bütün oyuncularımı alınlarından öpüyorum. İlk yarı için söylenecek hiçbir şey yok. Onlarla gurur duyuyorum. Hepsine helal olsun" diye konuştu.

Ülke adına çok önemli biz zafer olduğunun da altını çizen Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, "Elimi kalbime götürüyorum ve bütün Galatasaraylılara selamlarımı yolluyorum. Ülke adına önemli bir zafer. Avrupa'nın en iyi 8 takımı arasına kaldık. Bu heyecanı Türkiye ve Galatasaray yaşayacak" ifadelerini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...