Bilic: Terim'i aramadım

Beşiktaş'ın hocasına, Fatih Terim'in Galatasaray'da çalıştığı dönemde kendisine teklif yapıldığı ve Terim'i arayarak durumu anlattığı yönündeki iddia soruldu.

10.10.2013 - 06:14

Bilic: Terim'i aramadım

Beşiktaş, Milli maçlar nedeniyle lige verilen arada Hajduk Split takımıyla özel bir maç yapmak üzere Hırvatistan'a gitti.

Siyah beyazlı takımın teknik direktörü Slaven Bilic, bugün oynanacak maç öncesi bir basın toplantısı düzenledi.

Bilic'e, bir gazeteci, ''Türkiye'de bir spekülasyon var hakkınızda. Fatih Terim'in Galatasaray'da çalıştığı dönemde size teklif yapıldığı ve sizin de telefonla Fatih Terim'i arayarak durumu kendisine anlattığınız söyleniyor. Dün bu konuyla ilgili Ünal Aysal da bir açıklama yaparak konuyu yalanladı ve 'Bilic'i Türkiye'ye geldikten sonra tanıdım' dedi. Bu konuda ne düşünüyorsunuz" sorusunu yöneltti.

Soru üzerine önce mimikleriyle şaşkınlık tepkisi veren Bilic, Fatih Terim ile telefonda hiç görüşmelerinin olmadığını, şu anda tek söyleyebileceğinin ona ve Türk Milli Takımı'na şans dilemek olduğunu belirtti.

Hırvat teknik adam, ''Fatih Terim ile telefonda hiçbir görüşmemiz olmadı. Evet UEFA toplantılarında ve benzeri toplantılarda bir araya geldik, sohbet ettik. Galatasaray, Beşiktaş ve Milli Takım'ın durumu hakkında konuştuk. Ben defalarca Fatih Terim'e saygı duyduğumu çeşitli ortamlarda dile getirdim. Kendisinin ne kadar başarılı ve inanılmaz bir kariyere sahip olduğunu, bu başarılara rağmen hala da yeni başarılar için hırslı olduğunu söyledim, ama..." ifadesini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...