Bilica 'Uygun' adım Buca'ya!

Bucaspor, Fenerbahçe'nin Brezilyalı defans oyuncusu ve Bülent Uygun'un Sivasspor'da iken öğrencisi olan Bilica için Fenerbahçe ile görüşecek.

02.06.2010 - 15:26

Bilica 'Uygun' adım Buca'ya!

Turkcell Süper Lig ekiplerinden Bucaspor'da, basın sözcüsü Şeref Üstündağ, Bilica'nın transferi için Fenerbahçe ile görüşeceklerini bildirdi.

Üstündağ, yeni sezon için çalışmalara devam ettiklerini, Sivassporlu Musa Aydın ile bir görüşme yapacaklarını, onun dışında Gençlerbirliği'nden Tozo'nun menajerini İzmir'e davet ettiklerini söyledi.

Yurt dışında da futbolcu arayışlarının devam ettiğini kaydeden Üstündağ, ''Bu konuda hocalarımızın çalışmaları var. Dünya Kupası'nda milli takımlarının kadrolarında bulunan oyuncularla görüşmelerimiz olacak. İsimleri gizli tutuyoruz. Bütçemiz doğrultusunda en iyi transferleri yapacağız. Bilica'yı transfer etmek için Fenerbahçe'den talebimiz olacak. Onların yeni sezon oluşumu nasıl olacak, Bilica'nın durumu ne olacak, bilmiyoruz. Bülent hocamız daha önce kendisiyle çalıştı. Bu konuda kendisi yetkili ve Bilica ile irtibata geçecek'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...