Bir savunma, bir forvet

Sezonun ilk yarısını ikinci sırada kapatan Galatasaray'da, devre arasının gelmesi ile transfer çalışmaları hız kazandı. Yönetim, ara transferde önceliği savunma ve forvete verecek.

Ntvspor 25.12.2009 - 11:13

Daha önce devre arasında transfere sıcak bakmayan yöneticiler, yaşanan sakatlıklar sonrası fikir değiştirdi.

Gençlerbirliği maçı öncesi teknik ekiple toplantı yapan yönetim, ilk etapta bir savunma, bir de forvet oyuncusu transfer etmeyi planlıyor. Yönetim, Şubat ayında Atletico Madrid ile oynanacak Avrupa Ligi maçları sonrası, Mart ayında yapılacak kongreye daha güçlü girebilmek adına da transfere önem veriyor.

Gökhan Zan ve Milan Baros'un sakatlıkları nedeniyle savunma ve forvet hattında sıkıntı yaşanırken, bu bölgelere yapılacak takviye için yerli ve yabancı oyunculardan oluşan bir liste hazırlandı.

Transferin gözde isimleri Bursasporlu Sercan Yıldırım ve Kayserisporlu Ali Turan, Galatasaray'ın kadrosuna katmak istediği oyuncular arasında yer alıyor. Ancak ligde zirve mücadelesi veren Bursapor ve Kayserispor, bu oyuncuları satmaya sıcak bakmıyor. Yabancı isimler üzerinde de çalışan yönetimin, transfer edilecek oyuncuları devre arasında Antalya'da yapılacak kampa yetiştirmesi bekleniyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...