Bir tıkla, 40 Milyon TL kazan!

Milli Piyango bilet satışları Yılbaşı Çekilişi ile birlikte artık oley.com’da...

08.12.2011 - 17:04

Bir tıkla, 40 Milyon TL kazan!

Kazanmanın sesi bahsin adresi sloganıyla şans oyunlarını hızlı, güvenilir, kaliteli hizmet ve en güncel içerik ile birleştirip farklı kanallarla üyelerine sunan oley.com’dan bir yenilik daha! oley.com Genel Koordinatörü Caner Erim, 7 Aralık 2011 tarihinde Doğuş Power Center’da gerçekleştirilen basın toplantısında oley.com’da, Milli Piyango bilet satışlarının Yılbaşı Çekilişi ile birlikte başladığını müjdeledi! Üstelik bu yılki çekilişte büyük ikramiye tam 40 Milyon TL!

oley.com üyelerinin artık bilgisayarlarının başında, istedikleri anda kolayca Milli Piyango bileti alabileceklerini söyleyen Caner Erim, bu yıl Milli Piyango heyecanının oley.com ile katlandığını belirtti. Oley.com’un bu yeni uygulaması üyelere hem alacakları biletin numarasını belirleme hem de “Şansına Bilet” seçeneği ile rastgele numara seçme imkanı da veriyor. Ayrıca kullanıcılar oley.com üzerinden 10’luk ve 100’lük seriler halinde de bilet alabilecek ve çekiliş sonuçlarını siteden takip edebilecekler.

Milli Piyango biletlerine isabet eden ikramiyelerin ise kullanıcıların hesaplarına yatırılarak, üyelerin ikramiye peşinde koşma zahmetiden kurtulduğunun altını çizen oley.com Pazarlama Müdürü Pınar Sezer, çalınma, kaybolma derdi olmadan güvenli bir şekilde Milli Piyango bileti almak isteyen herkesi oley.com sitesine davet etti.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...