Nazifoğlu: Bizden daha organize bir takım olduğunu ispatladı

Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, 2-1'lik Başakşehir yenilgisi sonrası, "Maçın hakkı beraberlikti ama Medipol Başakşehir bizden daha organize bir takım olduğunu ispatladı" dedi.

Haberler - İHA 05.11.2016 - 10:38

Nazifoğlu: Bizden daha organize bir takım olduğunu ispatladı

Toto Süper Lig’in 10. haftasında Galatasaray, TT Arena’da Medipol Başakşehir ile karşılaştı. Mücadeleden turuncu-lacivertliler 2-1'lik skorla galip ayrıldı. Maçın ardından basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Galatasaraylı yönetici Levent Nazifoğlu, "Medipol Başakşehir bizden daha organize bir takım olduğunu ispatladı. Aslında maçın hakkı beraberlikti ama yaptığımız bireysel bir hatada dolayı maçı kazanamadık. Hafta içinde bu çalışmaları çok yaptık. Kimlerin gol atacağı konusunda bilgi sahibiydik ama maalesef önleyemedik. Cuma maçları seyirci açısından problem oluyor, yağmur da vardı bu normal. Sezon başından beri aynı şeyleri konuşuyoruz maalesef bu konuda çok fazla ilerleme kaydedemiyoruz. Bir şekilde buna bir çare bulmamız gerekiyor. Top bizde kalıyor ama etkili ataklar yapamıyoruz. Sezona iyi başlayan birçok oyuncumuzda da form düşüklüğü var. Aranın bize iyi geleceğini düşünüyorum" dedi.

"MAÇI HAKEMDEN DOLAYI KAYBETTİĞİMİZİ SÖYLEYEMEM"


Maçın hakemi hakkında da yorumda bulunan Nazifoğlu, "Bu maçı hakemden dolayı kaybettiğimizi söyleyemem. Hakemin bizim hoşumuza gitmeyen tarafları olmuştur ama rakibin de hoşuna gitmeyen bazı şeyler vardır. Maçın sonucunda hakemin etkisi vardır diye bir şey söyleyemeyiz" şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...