Bıyıktay: İkinci yarı hücum edemedik

Beko Basketbol Ligi'nde bir ara 20 sayı öne geçtiği derbi maçta ezeli rakibi Galatasaray Cafe Crown'a 95-84 yenilen Beşiktaş Cola Turka'nın antrenörü Burak Bıyıktay, ikinci yarı hücum edemeyince, maçı yitirdiklerini söyledi.

17.04.2010 - 15:38

Beşiktaş Cola Turka Antrenörü Burak Bıyıktay, maçtan sonra yaptığı basın toplantısında, oyuncularının iyi mücadele ettiğini belirterek, ''Sıkıntılarımıza rağmen, iyi mücadele eden oyuncularımızı kutluyorum'' dedi.

Newley'in derbi öncesi takımdan ayrıldığını, sonra dün akşam geri döndüğünü belirten Burak Bıyıktay, ''Bir oyuncumuz salı günü gidiyor, dün akşam geri geliyor. Salı günü 'Ben gidiyorum' dediği zaman takımdaki negatif etkiyi düşünün. Bir takım sıkıntılarımız da vardı. Bu şartlar altında bu mücadeleyi vermek kolay değil'' diye konuştu.

Maçtan önce Galatasaray Cafe Crown'da Washington'un oynayamayacağının söylendiğini dile getiren Bıyıktay, ''Antrenörü tarafından Washington'un sakat olduğu, hatta sezonu kapattığı söylendi. Ancak gördüğüm kadarıyla sakata benzemiyor. Galatasaray'ı tebrik ediyorum. İyi oynadılar, biz o tempoya karşılık veremedik. Kısıtlı bir rotasyonumuz var. İkinci yarı iyi hücum edemedik ve kaybettik. Bundan sonra sezonu en iyi yerde bitirmek için mücadele edeceğiz'' diyerek sözlerini tamamladı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...