Bıyıktay: İstediklerimizi yapamadık

Beşiktaş Cola Turka antrenörü Burak Bıyıktay, play-off çeyrek final serisinin ilk maçında Türk Telekom'a karşı istedikleri oyunu oynayamadıklarını ve karşılaşmadan yenik ayrıldıklarını söyledi.

Haberler 29.04.2010 - 22:50

Bıyıktay, maç sonrası düzenlenen basın toplantısında, rakipleri karşısında ritim yakalayamadıklarını belirterek, ''Hücumda da organize olamadık ve savunma sertliğini sağlayamadık'' dedi.

Siyah-beyazlı takımın çalıştırıcısı, serinin devam ettiğini ifade ederek, ''Bu yenilgiyle avantaj yitirdik. Şimdi Ankara'da maç kazanmak zorundayız. İlk amacımız 2 Mayıs Pazar günü maç kazanmak. O olmazsa sonraki maçı kazanarak iddiamızı sürdürmek istiyoruz'' diye konuştu.

ÇAKIROĞLU: AVANTAJI LEHİMİZE ÇEVİRDİK
Türk Telekom Antrenörü Merih Çakıroğlu ise Beşiktaş Cola Turka karşısında elde ettikleri galibiyetle avantajı kendi lehlerine çevirdiklerini dile getirdi.

Çakıroğlu, en zor seriyi iki takımın oynadığını vurgulayarak, ''Bu seri zevkli ve çekişmeli geçecek. Bütün oyuncularım ellerinden geleni yaptılar. Savunmayı iyi yaptık. Bütün oyuncularım yüksek yüzdeyle oynadı. Beşiktaş'a hızlı hücumlarda sayı izni vermedik. Bundan sonra elde ettiğimiz avantajı kullanmak istiyoruz'' dedi.

MAÇTAN NOTLAR
Beşiktaşlı taraftarlar, play-off karşılaşmalarını bekler gibi, normal sezonda takımlarına göstermediği ilgiyi Türk Telekom maçında verdi.

Taraftarlar, maçından başından itibaren takımlarını büyük bir coşkuyla desteklerken, geçtiğimiz günlerde babasını yitiren Burak Bıyıktay'a da sevgi gösterisinde bulundu.

Siyah-beyazlı taraftarların maç içinde yaptığı taşkınlıklar nedeniyle iki defa anons yapılırken, taraftarlar, yenilgiye rağmen maç sonunda oyunculara desteklerini sürdürdü ve uzun süre soyunma odasına giden takımın sahaya dönmesini istedi.

Sayfa Yükleniyor...