Bıyıktay: Yeni bir dönem başlıyor

Beşiktaş Cola Turka Antrenörü Burak Bıyıktay, Beşiktaş için yeni bir dönemin başladığını, söyledi.

Haberler 26.02.2009 - 16:40

Beşiktaş Cola Turka'da antrenörlük görevine getirilen Burak Bıyıktay, yeni dönem için iddialı konuşurken, önlerindeki Fenerbahçe Ülker derbisini de taraftarlarının desteğiyle kazanmak istediklerini belirtti.

Beşiktaş Kulübü'nün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Burak Bıyıktay, Beşiktaş adına en iyi olanı yapmak için ellerinden gelen mücadeleyi vereceklerini kaydederek, ''Beşiktaş için yeni bir dönem başlıyor. Şu anda takımımızın havası çok iyi durumda. Umarım bu atmosfer sezon sonuna kadar devam eder'' dedi.

Kadrolarında tecrübeli ve kaliteli isimleri bulundurduklarını aktaran Bıyıktay, ''Haluk başta olmak üzere Cevher, Mehmet, Muratcan ve Adem çok iyi performans sergiliyorlar. İnşallah sezon sonuna kadar bu şekilde devam ederler. Yabancı oyuncularımızdan da verim alıyoruz. Şimdilik uzun oyuncularımızda az da olsa sıkıntı yaşıyoruz, fakat o açığı da takım savunmasıyla kapatıyoruz'' değerlendirmesini yaptı.

FENERBAHÇE ÜLKER DERBİSİ
Burak Bıyıktay, 1 Mart Pazar günü Beko Basketbol Ligi'nde yapacakları Fenerbahçe Ülker derbisinde önemli bir mücadele vereceklerini belirterek, kazanmak için gerekli olan bütün çalışmaları yaptıklarını bildirdi.

Mücadelelerini sahaya yansıtmaları ve maçı kazanma istekleri oranında ibrenin kendilerinden yana olacağını dile getiren Bıyıktay, ''Taraftarlarımızın Pazar günü salonu doldurmasını ve burada müthiş bir atmosfer oluşturmalarını istiyoruz'' dedi.

Beşiktaş Cola Turka Takım Kaptanı Haluk Yıldırım ise Fenerbahçe Ülker maçıyla ilgili, ''Taraftarlarımızın da desteğiyle bu karşılaşmayı kazanmak istiyoruz. İstediğimiz mücadeleyi sergilersek, bu maçı kazanabiliriz'' açıklamasında bulundu.

Sayfa Yükleniyor...