Bobo: Hakem maçın önüne geçti

Beşiktaş'ın Brezilyalı golcüsü Bobo, Fenerbahçe karşısında daha iyi oynamalarına karşın hakem Yunus Yıldırım'ın aleyhlerine kararlar verdiğini söyledi.

03.08.2009 - 00:37

Bobo: Hakem maçın önüne geçti

Beşiktaşlı futbolcu Bobo, Fenerbahçe'ye 2-0 yenildikleri TFF Süper Kupa maçının hakemi Yunus Yıldırım'a tepki gösterdi.

Maç sonrası yaptığı açıklamada Brezilyalı futbolcu, hakem Yunus Yıldırım'ın, karşılaşmanın henüz başından itibaren yanlış kararlar verdiğini ileri sürdü.

Yıldırım'ın, maçın başında kararlarını doğru vermesi durumunda, kendileri için çok kolay bir mücadele olacağına inandığını aktaran Bobo, ''Herkes bunu gördü. Bugün hakem dışında konuşmak tabii ki zor. Maçın genelinde biz daha üstündük. İlk yarıda pozisyonlarımız vardı ama hakem maçın önüne geçti'' diye konuştu.

GÜİZA: EURO 2008'DEN SONRA KAZANDIĞIM İLK KUPA
Fenerbahçeli futbolcu Daniel Güiza ise, Süper Kupa'nın kendisi için ayrı bir önem taşıdığını kaydetti.

TFF Süper Kupa'nın, Türkiye'de kazandığı ilk kupa olduğunu belirten Güiza, bunu kendisi için önemli bir başarı olarak aktarırken, ayrıca İspanya Milli Takımı ile zirveye çıktıkları Euro 2008'in ardından kazandığı ilk kupa olduğunun da altını çizdi.

Alex de Souza'nın attığı 2. golün ortasını yaptığına dikkat çeken İspanyol oyuncu, takımına olan güvenini vurgulayarak, ''Takımımız geçen sezona göre daha iyi. Elimizden gelenin en iyisini yapmayı sürdüreceğiz. Bu moral ve şevkle tüm kupaları kaldırmak istiyoruz'' diye konuştu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...