Bobo'dan Toroğlu'na yanıt

Beşiktaş'ın Fenerbahçe'ye 1-0 yenildiği maçta kaçırdığı penaltı ile gündeme gelen Bobo, hakkında çıkan haberlere cevap verdi.

22.04.2010 - 15:28

Bobo'dan Toroğlu'na yanıt

Beşiktaş'ın ''Bobo'' lakaplı oyuncusu Deivson Rogerio Da Silva, Fenerbahçe-Beşiktaş maçından sonra köşe yazarı Erman Toroğlu'nun ''Penaltı Alex'in arkadaşına attırılır mı?'' başlıklı yazısında gerçekleri saptırdığını ve kendisini asılsız yorumlarla karaladığını iddia etti.

Bobo, siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, Beşiktaş formasını giydiği 4 yılda, taraflı tarafsız herkesin kendisinin gerek idmanlarda, gerek maçlarda üzerine düşen tüm görevleri yerine getirme çabası içinde olduğunu gördüğünü ifade ederek, şunları kaydetti:

''Erman Toroğlu'nun da çok iyi bildiği gibi, geçen yıl Fenerbahçe ile oynadığımız Fortis Türkiye Kupası finalinde takımıma kupayı getiren golleri atarken de, bugüne kadar Fenerbahçe maçlarında 6 gole imza atarken de Alex yine benim arkadaşımdı.

Erman Toroğlu'nun bütün bu gerçekleri ve 4 yıldır gerek sahada gerekse saha dışında sergilediğim davranışlarımı yok sayarak, sadece ismini gündeme getirmek amacıyla yazdığı bu yazıyı kınadığımı kamuoyunun bilgilerine saygılarımla sunarım.''

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...