Boluspor şampiyonluk için kenetlendi

Bank Asya 1. Lig takımlarından Boluspor'un başkanı Emin Semercioğlu, ''Şampiyon olabilmek için birlik ve beraberlik içinde hareket etmeliyiz'' dedi.

03.06.2010 - 10:46

BOLU - Bank Asya 1. Lig takımlarından Boluspor'un başkanı Emin Semercioğlu, ''Şampiyon olabilmek için birlik ve beraberlik içinde hareket etmeliyiz'' dedi.

Boluspor'a yeni sezonda destek olmak isteyen Boluspor'un eski başkanları Yener Bandakçıoğlu, Mehmet İnceayan, Necdet Gören ve Necip Çarıkçı, kulüp başkanı Semercioğlu ve yönetimini ziyaret etti.

Ziyaret esnasında açıklama yapan eski Boluspor Başkanı Mehmet İnceayan, Bolu'da spor turizmi için çalışmalar yapılması gerektiğini, Bolu'ya bir çok takımın gelmek istediğini, spor salonu eksikliği nedeniyle basketbol, voleybol gibi sporları yapan takımların Bolu'ya gelmediğini söyledi.

Son altı yılda Boluspor'da önemli işlere imza atan eski başkan Necip Çarıkçı ise Boluspor'un bu sezon şampiyon olacağına inandığını belirterek, bir çok takımın borçları nedeniyle transfer yapamaz durumunda olduğuna dikkati çekti.

Kulüp başkanı Emin Semercioğlu ise şampiyon olmak, başarılı olmak için en önemli unsurun birlik ve beraberlik olduğunu belirtirken, Boluspor'da bayrak yarışının kendisinde olduğunu, eski başkanların devrettiği bu bayrağı taşımak için tüm güçleri ile çalışacaklarını belirtti.

Stadın ışıklandırması konusunda fikir alışverişinde bulunan eski başkanlar, yüklenici firma, Bolu Belediyesi, Gençlik Spor İl Müdürlüğü arasında sorun olan prosedürün halledilmesi için çalışmaların başladığını belirttiler.

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan ve bu anlamda ilk adımı teknik direktör Levent Eriş ile anlaşarak atan Boluspor Yönetimi, transfer çalışmalarına da başladı. Transfer komitesi ve teknik heyet, belirlenen isimler üzerinde görüşmelerini sürdürüyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...