Bosingwa Trabzonspor'a veda etti

Trabzonspor kariyerine son verdiğini açıklayan Portekizli yıldız, bordo mavili kulübü eleştirdi.

Haberler - Ntvspor 12.11.2015 - 15:27

Bosingwa Trabzonspor'a veda etti

Trabzonspor'da geçen sezon 31. hafta Bursaspor ile oynanan karşılaşmada sağ diz ön çapraz bağlarından sakatlanan ve uzun bir süredir sahalardan uzak kalan Jose Bosingwa, sözleşmesini sonlandırdığını açıklayarak bordo-mavili kulübe veda etti. 

Portekizli oyuncusu veda mesajında ödemelerinin yapılmadığı gerekçesiyle bordo mavili kulübü eleştirdi.
      
Bosingwa, yaptığı yazılı açıklamada, Trabzonspor kulübü ile olan sözleşmesini bugün itibarıyla resmi olarak sonlandırdığını belirterek, "Öncelikle şehre geldiğim ilk günden itibaren desteğini, sevgisini esirgemeyen müthiş Trabzonspor taraftarına, tüm takım arkadaşlarıma birlikte çalışma imkanı bulduğum tüm değerli hocalarıma ve kulüp çalışanlarına bu büyük takımda oynama fırsatını bana tanıyan değerli başkanımıza teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Trabzon şehrini ve taraftarını tanımak ve yaşamak eşsiz bir deneyimdi" ifadesini kullandı.
      
Bordo-mavili kulübe veda eden Bosingwa, şunları kaydetti:

"Bugün maalesef  Trabzonspor Kulübü'ne veda ediyorum. Ben profesyonel bir oyuncu olarak kontratımın tüm gerekliliklerini yerine getirmiş ve tüm tecrübem birikimim  ve yüreğimle birlikte sahada ve saha dışında  üstüme düşeni yapmış olduğuma inanıyorum. Buna karşılık Trabzonspor Kulübü, kendilerine geçtiğimiz sezondan itibaren tanıdığım sayısız hoşgörü ve zamana rağmen sözleşmemizin  gerekliliklerini yerine getirmediğinden dolayı derin bir üzüntü ile başka çarem olmaksızın bu kararı almak zorunda kaldığımı belirtmek istiyorum."
     
Bosingwa, 2013-2014 sezonu öncesi Quens Park Rangers'dan transfer edilmişti.

Sayfa Yükleniyor...