Fonseca: Böyle bir sonucu ben beklemiyordum

Braga Teknik Direktörü Paulo Fonseca, “Beklediğimiz bir Fenerbahçe çıktı karşımıza ama böyle bir sonucu ben beklemiyordum. Daha iyi bir sonuç alacağımızı ümit ediyordum. İkinci maçta daha istekli, arzulu ve seyirci desteğini de arkamıza alarak daha iyi olacağımızı düşünüyorum” dedi.

İHA 11.03.2016 - 09:34

Fonseca: Böyle bir sonucu ben beklemiyordum

UEFA Avrupa Ligi son 16 turu ilk maçında Braga, Fenerbahçe’ye 1-0’lık skorla mağlup oldu. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Paulo Fonseca karşılaşmayı değerlendirdi.

“FENERBAHÇE OYUNCULAR ARASINDA ÇOK BÜYÜK İSİMLER VAR”
Fonseca, Fenerbahçe'nin çok büyük bir ekip olduğunu vurgulayarak, “Biz başa baş mücadele ettik ilk yarı da, başarılıydık. Attığımız şutlardan biri gol olsaydı bu maçın sonu böyle olmazdı. Seyirci baskısı çok yüksekti. Fenerbahçeli oyuncular arasında çok büyük isimler var ve çoğu da tanınmış oyuncular. Ekonomik, bütçesel olarak da zengin bir takım. Biz elimizdeki imkanı en iyi şekilde değerlendirip başa baş oynadık. Daha her şey bitmiş değil, bu işin Braga kısmı da var. Umut ediyoruz ki ikinci maçta her şey daha farklı olacak" diye konuştu.

“BEKLEDİĞİMİZ BİR FENERBAHÇE ÇIKTI KARŞIMIZA”
“Fenerbahçe’yi iyi analiz ettik, biliyorduk ve tanıyorduk” diyen Paulo Fonseca, “Hocasından oyuncularına kadar… Beklediğimiz bir Fenerbahçe çıktı karşımıza ama böyle bir sonucu ben beklemiyordum. Daha iyi bir sonuç alacağımızı ümit ediyordum. İkinci maçta daha istekli, arzulu ve seyirci desteğini de arkamıza alarak daha iyi olacağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

“YABANCILIK HİSSETMEDİK”
Sahada muhteşem bir ambians olduğu için teşekkür ederek sözlerine devam eden Portekizli çalıştırıcı, “Biz burada kendimizi evimizde gibi hissettik. Fenerbahçe bize çok misafirperver davrandı ve çok iyi ağırladı. Kesinlikle hiç yabancılık hissetmedik. Çok teşekkürler” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Sayfa Yükleniyor...